DETAIL spoje: 500290 / 16

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42356 28 0 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 27 1 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 26 2 km Žandov,Valteřice,křiž. (stanoviště 2) CL 2011 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 25 3 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 24 3 km Žandov,Valteřice, CL 2011 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 23 5 km Horní Police,,pošta CL 2030 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 22 6 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 7 km Žandov,,OSS CL 2012 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 20 8 km Žandov,,nám. CL 2012 13:29 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 19 9 km Žandov,,OSS CL 2012 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 18 10 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 17 11 km Horní Police,,pošta CL 2030 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 16 11 km Horní Police,, CL 2030 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 15 12 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 14 13 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 12 14 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 11 15 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 10 16 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 9 19 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 8 20 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 7 20 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 6 20 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 21 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 22 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 13:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,