DETAIL spoje: 500290 / 16

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 0 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 1 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 2 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 3 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 3 km Žandov,Valteřice, CL 2011 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 5 km Horní Police,,pošta CL 2030 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 6 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 7 km Žandov,,OSS CL 2012 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 8 km Žandov,,nám. CL 2012 13:29 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 9 km Žandov,,OSS CL 2012 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 10 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 11 km Horní Police,,pošta CL 2030 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 11 km Horní Police,, CL 2030 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 12 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 13 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 13 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 14 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 15 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 16 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 18 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 19 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 20 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 20 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 21 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 22 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001 13:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,