DETAIL spoje: 500290 / 18

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 38553 34 0 km Žandov,Velká Javorská, CL 2011 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 33 2 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011 14:03 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 3 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 14:05 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 3 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 4 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 14:13 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 5 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 6 km Žandov,Valteřice, CL 2011 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 8 km Horní Police,,pošta CL 2030 14:19 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 9 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 9 km Žandov,,OSS CL 2012 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 10 km Žandov,,nám. CL 2012 14:24 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 11 km Žandov,,OSS CL 2012 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 12 km Horní Police,,pošta CL 2030 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 13 km Horní Police,, CL 2030 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 13 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 14 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 14 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 15 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 16 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 17 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 20 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 21 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 21 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 21 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 22 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 23 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001 14:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,