DETAIL spoje: 500290 / 19

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 2 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 2 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 3 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 6 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 7 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 8 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 9 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 9 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 10 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 10 km Horní Police,, CL 2030 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 11 km Horní Police,,pošta CL 2030 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 12 km Žandov,,OSS CL 2012 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 13 km Žandov,,nám. CL 2012 15:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,