DETAIL spoje: 500290 / 2

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16351 37 0 km Kravaře,, CL 2027  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 36 2 km Kravaře,Janovice, CL 2027  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 35 4 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 33 4 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 5 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  4:28  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 6 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 6 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 7 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 8 km Žandov,Valteřice, CL 2011  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 10 km Horní Police,,pošta CL 2030  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 12 km Žandov,,OSS CL 2012  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 12 km Žandov,,nám. CL 2012  4:44  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 13 km Žandov,,OSS CL 2012  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 14 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 14 km Horní Police,,pošta CL 2030  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 15 km Horní Police,, CL 2030  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 16 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 16 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 17 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 18 km Stružnice,,ObÚ CL 2020  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 19 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 20 km Stružnice,,u mlýna CL 2020  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 22 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 23 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 23 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 23 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 24 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001  5:09  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 26 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 27 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  5:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,