DETAIL spoje: 500290 / 28

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 38553 30 0 km Žandov,Velká Javorská, CL 2011 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 29 2 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 28 3 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 18:05 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 27 3 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 26 4 km Žandov,Valteřice,křiž. (stanoviště 2) CL 2011 18:13 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 25 5 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 24 6 km Žandov,Valteřice, CL 2011 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 23 8 km Horní Police,,pošta CL 2030 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 22 9 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 18:20 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 9 km Žandov,,OSS CL 2012 18:21 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 20 10 km Žandov,,nám. CL 2012 18:24 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 19 11 km Žandov,,OSS CL 2012 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 18 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 18:28 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 17 12 km Horní Police,,pošta CL 2030 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 16 13 km Horní Police,, CL 2030 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 15 13 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 14 14 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 18:35 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 12 15 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 18:37 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 11 16 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 18:39 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 10 17 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 18:40 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 9 20 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 18:43 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 8 21 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 18:45 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 7 21 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 6 21 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 18:47 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 22 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 23 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 18:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019