DETAIL spoje: 500290 / 3

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 6 2 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 7 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 8 2 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 9 3 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 10 6 km Stružnice,,u mlýna CL 2020  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 11 7 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 12 8 km Stružnice,,ObÚ CL 2020  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 13 9 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 14 9 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 15 10 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 16 10 km Horní Police,, CL 2030  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 17 11 km Horní Police,,pošta CL 2030  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 18 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 19 12 km Žandov,,OSS CL 2012  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 20 13 km Žandov,,nám. CL 2012  5:48  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 14 km Žandov,,OSS CL 2012  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 22 14 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 23 15 km Horní Police,,pošta CL 2030  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 24 17 km Žandov,Valteřice, CL 2011  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 25 18 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 26 19 km Žandov,Valteřice,křiž. (stanoviště 1) CL 2011  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 27 20 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 28 20 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 29 21 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 31 21 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 32 24 km Kravaře,Janovice, CL 2027  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 33 25 km Kravaře,, CL 2027  6:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,