DETAIL spoje: 500290 / 3

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001  5:24  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 3 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 4 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 4 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 4 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 5 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 8 km Stružnice,,u mlýna CL 2020  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 9 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 10 km Stružnice,,ObÚ CL 2020  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 11 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 11 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 12 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 12 km Horní Police,, CL 2030  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 13 km Horní Police,,pošta CL 2030  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 13 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 14 km Žandov,,OSS CL 2012  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 15 km Žandov,,nám. CL 2012  5:50  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 16 km Žandov,,OSS CL 2012  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 16 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 17 km Horní Police,,pošta CL 2030  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 19 km Žandov,Valteřice, CL 2011  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 20 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 21 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 22 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 22 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 33 23 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 35 23 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 36 26 km Kravaře,Janovice, CL 2027  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 37 27 km Kravaře,, CL 2027  6:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,