DETAIL spoje: 500290 / 30

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 0 km Žandov,,nám. CL 2012 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 1 km Žandov,,OSS CL 2012 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 1 km Horní Police,,žel.st. CL 2030 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 2 km Horní Police,,pošta CL 2030 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 3 km Horní Police,, CL 2030 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 3 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 4 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 4 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 5 km Stružnice,,ObÚ CL 2020 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 6 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 7 km Stružnice,,u mlýna CL 2020 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 10 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 11 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 11 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 11 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 12 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 13 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001 20:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,