DETAIL spoje: 500290 / 4

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 38553 34 0 km Žandov,Velká Javorská, CL 2011  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 33 2 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 3 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 4 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  5:41  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 4 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  5:43  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 5 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011  5:45  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 6 km Žandov,Valteřice, CL 2011  5:46  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 8 km Horní Police,,pošta CL 2030  5:49  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 8 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  5:50  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 9 km Žandov,,OSS CL 2012  5:51  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 10 km Žandov,,nám. CL 2012  5:54  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 11 km Žandov,,OSS CL 2012  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 11 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 12 km Horní Police,,pošta CL 2030  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 13 km Horní Police,, CL 2030  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 13 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 14 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020  6:05  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 14 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 15 km Stružnice,,ObÚ CL 2020  6:09  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 16 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020  6:11  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 17 km Stružnice,,u mlýna CL 2020  6:12  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 20 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 21 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  6:17  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 21 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 21 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  6:19  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 22 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  6:21  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 23 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001  6:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,