DETAIL spoje: 500290 / 52

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 0 km Horní Police,,pošta CL 2030  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 1 km Horní Police,, CL 2030  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 1 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 2 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 2 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 3 km Stružnice,,ObÚ CL 2020  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 4 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 5 km Stružnice,,u mlýna CL 2020  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 7 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 8 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 9 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 9 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 7 9 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 6 10 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 5 12 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 14 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 15 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019