DETAIL spoje: 500290 / 8

Základní informace:

Linka: 500290IDOS
Název: Česká Lípa-Žandov-Starý Šachov/ Velká Javorská-Kravaře
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16351 37 0 km Kravaře,, CL 2027  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 36 2 km Kravaře,Janovice, CL 2027  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 35 4 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38553 34 7 km Žandov,Velká Javorská, CL 2011  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42355 33 9 km Žandov,Heřmanice,křiž. CL 2011  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 32 9 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  6:59  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 31 10 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 30 11 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38218 29 12 km Žandov,Valteřice,škola CL 2011  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38216 28 12 km Žandov,Valteřice, CL 2011  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 27 14 km Horní Police,,pošta CL 2030  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 26 15 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 25 16 km Žandov,,OSS CL 2012  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42353 22 17 km Žandov,,nám. CL 2012  7:14  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42354 21 17 km Žandov,,OSS CL 2012  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9890 20 18 km Horní Police,,žel.st. CL 2030  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9889 19 19 km Horní Police,,pošta CL 2030  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9888 18 20 km Horní Police,, CL 2030  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13177 17 20 km Stružnice,Jezvé,odb.Valteřice CL 2020  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13176 16 21 km Stružnice,Jezvé,nám. CL 2020  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13178 15 21 km Stružnice,Jezvé,škola CL 2020 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33601 14 22 km Stružnice,,ObÚ CL 2020  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33600 13 23 km Stružnice,,odb.Stráž CL 2020  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33602 12 24 km Stružnice,,u mlýna CL 2020  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6599 11 27 km Česká Lípa,Dolní Libchava, CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4778 10 28 km Česká Lípa,,Děčínská CL 2001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 9 28 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 8 28 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 7 28 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 6 29 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 5 31 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 33 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 34 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A4) CL 2001  7:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019