DETAIL spoje: 500291 / 1

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  6:17  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:18  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:20  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  6:22  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  6:23  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  6:25  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  6:28  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 9 6 km Kvítkov,, CL 2026  6:29  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 9 km Kozly,, CL 2028  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 11 km Stvolínky,Kolné, CL 2017  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 13 km Stvolínky,Taneček, CL 2017  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 15 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 15 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 16 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  6:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,