DETAIL spoje: 500291 / 101

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 13:32 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:33 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:35 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 13:37 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 13:38 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 13:40 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 13:42 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 8 km Kozly,, CL 2028 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 10 km Stvolínky,Kolné, CL 2017 13:49 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 12 km Stvolínky,Taneček, CL 2017 13:52 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 14 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 13:56 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 14 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 13:57 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 15 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 13:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018