DETAIL spoje: 500291 / 102

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 0 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 1 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 1 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 3 km Stvolínky,Taneček, CL 2017 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 5 km Stvolínky,Kolné, CL 2017 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 7 km Kozly,, CL 2028 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 10 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 11 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 12 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 12 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 13 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 13 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 14 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 15 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 18:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018