DETAIL spoje: 500291 / 12

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 0 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 1 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 1 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  7:03  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 3 km Stvolínky,Taneček, CL 2017  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 5 km Stvolínky,Kolné, CL 2017  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 7 km Kozly,, CL 2028  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 9 10 km Kvítkov,, CL 2026  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 11 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 12 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 13 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 13 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 14 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 14 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 15 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 16 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001  7:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019