DETAIL spoje: 500291 / 22

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 0 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 1 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 1 km Žandov,Valteřice,křiž. (stanoviště 2) CL 2011  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 3 km Stvolínky,Taneček, CL 2017  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 5 km Stvolínky,Kolné, CL 2017  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 7 km Kozly,, CL 2028  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 10 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 11 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 12 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 12 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 13 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 13 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 14 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 15 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001  7:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020