DETAIL spoje: 500291 / 3

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  9:32  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  9:33  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  9:35  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  9:37  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  9:38  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  9:40  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 9 6 km Kvítkov,, CL 2026  9:43  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 9 km Kozly,, CL 2028  9:47  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 11 km Stvolínky,Kolné, CL 2017  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 13 km Stvolínky,Taneček, CL 2017  9:52  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 15 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011  9:56  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 15 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011  9:57  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 16 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011  9:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,