DETAIL spoje: 500291 / 4

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 0 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 1 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 1 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 15:58 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 3 km Stvolínky,Taneček, CL 2017 16:01 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 5 km Stvolínky,Kolné, CL 2017 16:04 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 7 km Kozly,, CL 2028 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 9 10 km Kvítkov,, CL 2026 16:11 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 11 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 12 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 13 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 13 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 14 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 14 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 16:21 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 15 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 16:22 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 16 km Česká Lípa,,aut.nádr. CL 2001 16:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,