DETAIL spoje: 500291 / 5

Základní informace:

Linka: 500291IDOS
Název: Česká Lípa-Kozly-Žandov,Heřmanice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B7) CL 2001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 2 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 12:47 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 3 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 12:48 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 4 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 12:50 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 5 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 12:52 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 6 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 12:53 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 7 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 12:55 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 8 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 12:57 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 9 6 km Kvítkov,, CL 2026 12:58 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15880 10 9 km Kozly,, CL 2028 13:02 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15082 11 11 km Stvolínky,Kolné, CL 2017 13:04 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35415 12 13 km Stvolínky,Taneček, CL 2017 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38217 13 15 km Žandov,Valteřice,křiž. CL 2011 13:11 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42357 14 15 km Žandov,Heřmanice,u křížku CL 2011 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42356 15 16 km Žandov,Heřmanice,rest. CL 2011 13:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,