DETAIL spoje: 500292 / 1

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 0 km Blíževedly,, CL 2034  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 1 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  4:42  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 3 km Blíževedly,Litice, CL 2025  4:45  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 5 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  4:48  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 6 km Blíževedly,, CL 2034  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 7 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 9 km Kravaře,, CL 2027  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 11 km Kravaře,Sezímky, CL 2027  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 12 km Stvolínky,, CL 2019  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 14 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 16 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028  5:06  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 18 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 19 km Kvítkov,, CL 2026  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 20 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 21 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 22 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 22 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 23 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 23 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 23 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 24 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 26 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 27 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  5:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,