DETAIL spoje: 500292 / 18

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 10:02 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 10:03 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 10:05 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 10:07 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 10:08 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 10:09 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 10:10 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 10:12 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 6 km Kvítkov,, CL 2026 10:13 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 10:14 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 9 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 10:16 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 11 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 10:18 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 13 km Stvolínky,, CL 2019 10:20 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 14 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 16 km Kravaře,, CL 2027 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 18 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 19 km Blíževedly,, CL 2034 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 20 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 22 km Blíževedly,Litice, CL 2025 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 24 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 25 km Blíževedly,, CL 2034 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 28 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 10:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pátek,
- nejede od 24.12.2018 do 26.12.2018, 1.1.2019, od 19.4.2019 do 22.4.2019, 1.5.2019, 8.5.2019, 5.7.2019, 28.10.2019