DETAIL spoje: 500292 / 2

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 12:07 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 12:10 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 12:14 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 6 km Kvítkov,, CL 2026 12:18 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 12:19 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 9 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 12:21 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 11 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 12:23 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 13 km Stvolínky,, CL 2019 12:25 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 14 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 12:27 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 16 km Kravaře,, CL 2027 12:30 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 18 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 12:33 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 19 km Blíževedly,, CL 2034 12:35 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 19 km Blíževedly,, CL 2034 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 22 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 12:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek,
- nejede od 24.12.2018 do 26.12.2018, 1.1.2019, od 19.4.2019 do 22.4.2019, 1.5.2019, 8.5.2019, 5.7.2019, 28.10.2019