DETAIL spoje: 500292 / 24

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 29 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 28 1 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 27 2 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 17:43 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 25 3 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 23 3 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 22 4 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 21 4 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 20 5 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 19 6 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 7 km Kvítkov,, CL 2026 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 17 8 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 16 10 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 15 12 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 14 14 km Stvolínky,, CL 2019 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 17 km Kravaře,, CL 2027 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 20 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2034 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 21 km Blíževedly,, CL 2034 18:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,