DETAIL spoje: 500292 / 24

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 17:27 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 6 km Kvítkov,, CL 2026 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 9 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 11 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 17:43 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 13 km Stvolínky,, CL 2019 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 14 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 16 km Kravaře,, CL 2027 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 18 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 19 km Blíževedly,, CL 2034 17:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,