DETAIL spoje: 500292 / 4

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 35 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 34 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4772 33 1 km Česká Lípa,,Svárovská CL 2001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 29 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 28 2 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 27 3 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 4 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 25 4 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 23 4 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 22 5 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 21 5 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 20 6 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 19 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 8 km Kvítkov,, CL 2026 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 17 9 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 16 11 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 15 13 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 14 15 km Stvolínky,, CL 2019 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 18 km Kravaře,, CL 2027 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 21 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2034 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 22 km Blíževedly,, CL 2034 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 23 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 25 km Blíževedly,Litice, CL 2025 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 27 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 29 km Blíževedly,, CL 2034 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 32 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 15:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021