DETAIL spoje: 500292 / 4

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 0 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4772 31 1 km Česká Lípa,,Svárovská CL 2001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 2 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 3 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 4 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 4 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 5 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 6 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 8 km Kvítkov,, CL 2026 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 9 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 10 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 12 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 14 km Stvolínky,, CL 2019 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 15 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 17 km Kravaře,, CL 2027 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 19 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 19 km Blíževedly,, CL 2034 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 21 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 23 km Blíževedly,Litice, CL 2025 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 25 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 26 km Blíževedly,, CL 2034 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 29 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 15:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019