DETAIL spoje: 500292 / 5

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 0 km Kravaře,, CL 2027 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 10 3 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 11 6 km Kravaře,Janovice, CL 2027 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 12 7 km Kravaře,, (stanoviště X) CL 2027 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 13 9 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 14 10 km Stvolínky,, CL 2019 14:24 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 15 12 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 16 14 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 17 16 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 17 km Kvítkov,, CL 2026 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 19 18 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 20 19 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 21 20 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 22 20 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 23 21 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 25 22 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 22 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 27 23 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 28 24 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 29 25 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 34 26 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 35 27 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,