DETAIL spoje: 500292 / 51

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 3 km Blíževedly,, CL 2034  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 8 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 9 km Blíževedly,, CL 2034  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 10 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2034  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 12 km Kravaře,, CL 2027  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 10 14 km Kravaře,Janovice, CL 2027  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 16 km Kravaře,, CL 2027  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 18 km Kravaře,Sezímky, CL 2027  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 19 km Stvolínky,, CL 2019  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 16 21 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 27 km Kvítkov,, CL 2026  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 23 37 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 39 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 39 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 40 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 41 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 42 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 43 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021