DETAIL spoje: 500292 / 51

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 3 km Blíževedly,, CL 2034  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 8 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 9 km Blíževedly,, CL 2034  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 10 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 12 km Kravaře,, CL 2027  7:03  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 10 14 km Kravaře,Janovice, CL 2027  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 16 km Kravaře,, CL 2027  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 18 km Kravaře,Sezímky, CL 2027  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 19 km Stvolínky,, CL 2019  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 21 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 23 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 25 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 26 km Kvítkov,, CL 2026  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 27 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 28 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 29 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 29 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 30 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 30 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 30 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 31 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 32 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 33 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:40  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 33 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 29.10.2019 do 30.10.2019