DETAIL spoje: 500292 / 51

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 3 km Blíževedly,, CL 2034  6:37  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 8 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 9 km Blíževedly,, CL 2034  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 10 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2034  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 12 km Kravaře,, CL 2027  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 10 17 km Kravaře,Sezímky, CL 2027  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 11 19 km Kravaře,Janovice, CL 2027  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 12 20 km Kravaře,, (stanoviště X) CL 2027  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 13 22 km Kravaře,Sezímky, CL 2027  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 14 23 km Stvolínky,, CL 2019  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 15 25 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 16 27 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 17 29 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 30 km Kvítkov,, CL 2026  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 19 31 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 20 32 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 21 33 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 22 33 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 23 34 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 25 35 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 35 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 27 36 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 28 37 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 29 38 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 34 39 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 35 40 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021