DETAIL spoje: 500292 / 54

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4772 31 1 km Česká Lípa,,Svárovská CL 2001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 3 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 4 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 4 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 23 6 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 16 km Kvítkov,, CL 2026 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 16 22 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 24 km Stvolínky,, CL 2019 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 25 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 27 km Kravaře,, CL 2027 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 29 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2034 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 30 km Blíževedly,, CL 2034 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 30 km Blíževedly,, CL 2034 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 33 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 14:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021