DETAIL spoje: 500292 / 54

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 35 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 34 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4772 33 1 km Česká Lípa,,Svárovská CL 2001 14:12 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 29 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 28 3 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 27 4 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 5 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 25 5 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 23 5 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 22 6 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 21 6 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 20 7 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 19 8 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 9 km Kvítkov,, CL 2026 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 17 10 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 16 12 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 15 14 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 14 16 km Stvolínky,, CL 2019 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 19 km Kravaře,, CL 2027 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 22 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2034 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 23 km Blíževedly,, CL 2034 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 23 km Blíževedly,, CL 2034 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 26 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 14:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021