DETAIL spoje: 500292 / 54

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4772 31 1 km Česká Lípa,,Svárovská CL 2001 14:12 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 3 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 14:17 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 4 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 4 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 4 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 5 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 5 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 14:24 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 6 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 8 km Kvítkov,, CL 2026 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 9 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 11 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 13 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 15 km Stvolínky,, CL 2019 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 16 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 18 km Kravaře,, CL 2027 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 20 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 21 km Blíževedly,, CL 2034 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 21 km Blíževedly,, CL 2034 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 24 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 14:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 29.10.2019 do 30.10.2019