DETAIL spoje: 500292 / 6

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 1 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 19:17 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 2 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 19:18 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 19:20 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 19:22 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 3 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 19:23 19:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 3 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 19:24 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 4 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 19:25 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 5 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 19:27 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 6 km Kvítkov,, CL 2026 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 7 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 19:29 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 9 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 11 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 19:33 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 13 km Stvolínky,, CL 2019 19:35 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 14 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 19:37 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 16 km Kravaře,, CL 2027 19:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,