DETAIL spoje: 500292 / 7

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16351 11 0 km Kravaře,, CL 2027 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 2 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 21:07 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 3 km Stvolínky,, CL 2019 21:09 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 5 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 21:12 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 7 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 21:15 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 9 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 21:17 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 10 km Kvítkov,, CL 2026 21:18 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 11 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 21:19 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 12 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 21:20 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 13 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 21:21 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 13 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 21:22 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 14 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 21:23 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 23 15 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 21:24 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 17 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 21:25 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 17 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 21:28 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 18 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 21:29 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 29 19 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 2) CL 2001 21:33 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 20 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 21:35 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 34 23 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 21:38 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 35 24 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 21:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,