DETAIL spoje: 500292 / 8

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53519 35 0 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 34 0 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 22:18 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 3 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 22:21 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 4 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 22:22 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4772 31 4 km Česká Lípa,,Svárovská CL 2001 22:23 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 27 5 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 22:25 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 6 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 22:26 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 7 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 22:27 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 7 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 22:28 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 23 9 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 22:30 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 11 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 22:31 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 12 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 22:32 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 12 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 22:33 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 13 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 22:34 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 14 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 22:35 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 15 km Kvítkov,, CL 2026 22:36 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 16 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 22:37 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 18 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 22:39 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 20 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 22:42 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 22 km Stvolínky,, CL 2019 22:44 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 23 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 22:46 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 10 26 km Kravaře,Janovice, CL 2027 22:49 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 28 km Kravaře,, CL 2027 22:51 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 31 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 22:54 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 32 km Blíževedly,, CL 2034 22:55 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 33 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 22:56 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 35 km Blíževedly,Litice, CL 2025 22:58 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 37 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 22:59 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 39 km Blíževedly,, CL 2034 23:00 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 42 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 23:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,