DETAIL spoje: 500292 / 9

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 3 km Blíževedly,, CL 2034 12:40 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 12:42 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025 12:45 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 8 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 12:48 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 9 km Blíževedly,, CL 2034 12:50 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 10 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2034 12:52 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 12 km Kravaře,, CL 2027 12:55 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 10 16 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 13:00 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 11 19 km Kravaře,Janovice, CL 2027 13:03 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 12 20 km Kravaře,, (stanoviště X) CL 2027 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 13 22 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 14 23 km Stvolínky,, CL 2019 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 15 25 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 16 27 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 17 29 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 18 30 km Kvítkov,, CL 2026 13:19 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 19 31 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 20 32 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 21 33 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 13:22 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 22 33 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 13:23 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 23 34 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 13:24 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 25 35 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 26 35 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:26 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 27 36 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 13:27 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 28 37 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 13:29 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 29 38 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 13:32 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 34 39 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 13:34 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 35 40 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 13:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,