DETAIL spoje: 500292 / 9

Základní informace:

Linka: 500292IDOS
Název: Blíževedly-Kravaře-Stvolínky-Česká Lípa-Dobranov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 1 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 2 3 km Blíževedly,, CL 2034 12:45 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 4 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 12:47 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 5 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025 12:50 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 6 8 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 12:53 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 7 9 km Blíževedly,, CL 2034 12:55 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 8 10 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034 12:57 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 9 12 km Kravaře,, CL 2027 13:00 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 46027 10 14 km Kravaře,Janovice, CL 2027 13:03 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 12 17 km Kravaře,Sezímky, CL 2027 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 13 18 km Stvolínky,, CL 2019 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 14 20 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15881 15 22 km Kozly,,rozc.0.2 CL 2028 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 16 24 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17280 17 25 km Kvítkov,, CL 2026 13:19 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17281 18 26 km Kvítkov,,rozc.0.5 CL 2026 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4779 19 27 km Česká Lípa,,rozc.Bořetín CL 2001 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7303 20 28 km Česká Lípa,Dubice,koupaliště CL 2001 13:22 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7304 21 28 km Česká Lípa,,U Pískovny CL 2001 13:23 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 22 29 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 13:24 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 24 29 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 25 29 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:26 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 26 30 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 13:27 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 28 31 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 13:29 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 32 32 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 13:31 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 33 33 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,