DETAIL spoje: 500293 / 2

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1593 30 0 km Blíževedly,, CL 2034  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 29 1 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 28 3 km Blíževedly,Litice, CL 2025  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 27 5 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 26 6 km Blíževedly,, CL 2034  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 25 7 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 1) CL 2034  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 24 9 km Kravaře,, CL 2027  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 22 12 km Stvolínky,, CL 2019  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 21 14 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10258 20 16 km Holany,Hostíkovice, CL 2019  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45843 19 17 km Holany,,Záluží CL 2014  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 16 19 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 15 20 km Zahrádky,,zámek CL 2014  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 21 km Sosnová,Ramš, CL 2014  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 22 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 10 24 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 24 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 4 25 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 2 26 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 1 28 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021