DETAIL spoje: 500293 / 2

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 1593 29 0 km Blíževedly,, CL 2034  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 28 1 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 27 3 km Blíževedly,Litice, CL 2025  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 26 5 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 25 6 km Blíževedly,, CL 2034  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 24 7 km Blíževedly,,žel.st. CL 2034  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 23 9 km Kravaře,, CL 2027  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31495 22 11 km Kravaře,Sezímky, CL 2027  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 21 12 km Stvolínky,, CL 2019  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 20 14 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10258 19 16 km Holany,Hostíkovice, CL 2019  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45843 18 17 km Holany,,Podolí rozc. CL 2014  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 14 20 km Zahrádky,,škola CL 2014  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 13 21 km Zahrádky,,křiž. CL 2014  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 23 km Sosnová,Ramš, CL 2014  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 24 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 10 26 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 4 27 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 2 28 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 3) CL 2001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 1 29 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019