DETAIL spoje: 500293 / 3

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 1 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 3 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 6 3 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 7 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 8 4 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 9 5 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 7 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 8 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 15 9 km Zahrádky,,zámek CL 2014 15:59 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 16 10 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45843 19 12 km Holany,,Záluží CL 2014 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10258 20 14 km Holany,Hostíkovice, CL 2019 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 21 15 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019 16:06 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 22 17 km Stvolínky,, CL 2019 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 24 20 km Kravaře,, CL 2027 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 25 23 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2034 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 26 23 km Blíževedly,, CL 2034 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 27 25 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 28 27 km Blíževedly,Litice, CL 2025 16:21 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 29 29 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 16:24 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 30 30 km Blíževedly,, CL 2034 16:26 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16354 31 33 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 16:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,