DETAIL spoje: 500293 / 4

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 31 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 30 3 km Blíževedly,, CL 2034  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 29 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 28 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55622 18 10 km Holany,,nám. CL 2032  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 17 11 km Holany,, CL 2032  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 16 13 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 15 14 km Zahrádky,,zámek CL 2014  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 15 km Sosnová,Ramš, CL 2014  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 16 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 9 17 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 8 19 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 7 20 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4767 6 21 km Česká Lípa,,Mánesova CL 2001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 23 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  5:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,