DETAIL spoje: 500293 / 54

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 30 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 29 3 km Blíževedly,, CL 2034 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 28 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 27 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55622 17 10 km Holany,,nám. CL 2032 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 16 11 km Holany,, CL 2032 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 15 13 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49797 14 14 km Zahrádky,,škola CL 2014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 13 15 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 3) CL 2014 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 17 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 18 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 10 20 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 20 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 3 21 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 1 23 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 15:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020