DETAIL spoje: 500293 / 54

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16354 31 0 km Blíževedly,Skalka, CL 2034 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 30 3 km Blíževedly,, CL 2034 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33342 29 4 km Blíževedly,Stranné, CL 2034 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18952 28 6 km Blíževedly,Litice, CL 2025 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55622 18 10 km Holany,,nám. CL 2032 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9152 17 11 km Holany,, CL 2032 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 16 13 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 15 14 km Zahrádky,,zámek CL 2014 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 15 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 16 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 10 18 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 18 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 3 19 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 1 22 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 15:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021