DETAIL spoje: 500293 / 7

Základní informace:

Linka: 500293IDOS
Název: Česká Lípa-Zahrádky-Kravaře-Blíževedly-Skalka
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53232 1 0 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 3 1 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B6) CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 7 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 8 3 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 9 5 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 11 6 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 12 8 km Sosnová,Ramš, CL 2014  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67473 15 9 km Zahrádky,,zámek CL 2014  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41283 16 10 km Zahrádky,,ObÚ CL 2014  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45843 19 12 km Holany,,Záluží CL 2014  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10258 20 14 km Holany,Hostíkovice, CL 2019  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33858 21 15 km Stvolínky,,rozvodna CL 2019  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33857 22 17 km Stvolínky,, CL 2019  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16351 24 20 km Kravaře,, CL 2027  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1594 25 23 km Blíževedly,,žel.st. (stanoviště 2) CL 2034  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1593 26 23 km Blíževedly,, CL 2034  6:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,