DETAIL spoje: 500400 / 104

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 35 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 34 3 km Praha,,Vychovatelna AB  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 33 34 km Mělník,,Aut.st. (stanoviště 5) ME 10:19 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 32 35 km Mělník,Podolí,Nem. ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 31 41 km Liběchov,, ME 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 30 44 km Želízy,, ME 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 29 46 km Tupadly,, ME 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 28 49 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 27 50 km Medonosy,Chudolazy, ME 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 26 52 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 25 53 km Medonosy,, ME 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 24 55 km Dubá,Bukovec, CL 2221 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 23 57 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 2) CL 2221 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 22 58 km Dubá,Deštná, (stanoviště 1) CL 2221 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 21 62 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 20 66 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2214 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 19 68 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 1) CL 2209 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 18 70 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 2) CL 2213 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 15 72 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 1) CL 2213 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 14 76 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 79 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 12 82 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 11:11 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 10 85 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 9 87 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 8 88 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 7 90 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 6 91 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 5 92 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 4 93 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 11:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020