DETAIL spoje: 500400 / 11

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 1 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 3 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 5 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 8 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 11 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 10:56 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 14 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 17 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 21 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 30 25 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2207 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 31 29 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 40 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 43 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 45 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 47 km Dubá,Bukovec, CL 2221 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 49 km Medonosy,, ME 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 50 km Medonosy,Osinaličky, ME 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 52 km Medonosy,Chudolazy, ME 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 53 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 56 km Tupadly,, ME 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 58 km Želízy,, ME 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 61 km Liběchov,, ME 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 66 km Mělník,Podolí,Nem. ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 68 km Mělník,,Aut.st. ME 12:07 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 99 km Praha,,Vychovatelna AB 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 101 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 12:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,