DETAIL spoje: 500400 / 12

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 50 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 49 3 km Praha,,Vychovatelna AB 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 48 34 km Mělník,,aut.st. (stanoviště 5) ME 15:03 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20707 47 35 km Mělník,,Podolí Pivovar ME 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 36 km Mělník,,Podolí nem. ME 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 42 km Liběchov,, ME 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 45 km Želízy,, ME 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 47 km Tupadly,, ME 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 50 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 51 km Medonosy,Chudolazy, ME 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 53 km Medonosy,Osinaličky, ME 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 54 km Medonosy,, ME 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 56 km Dubá,Bukovec, CL 2221 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 58 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 2) CL 2221 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 59 km Dubá,Deštná, (stanoviště 1) CL 2221 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 63 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 31 80 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 30 84 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2207 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 88 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 1) CL 2213 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 92 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 95 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 98 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 16:12 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 101 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 22 103 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 21 104 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 20 106 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 19 107 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 108 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 17 109 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 16:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,