DETAIL spoje: 500400 / 143

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30536 2 0 km Rumburk,,žel.st. DC 2381 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30526 3 1 km Rumburk,,Bytex 01 DC 2381 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30530 4 2 km Rumburk,,Krásnolipská DC 2381 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38316 5 7 km Varnsdorf,Studánka, DC 2372 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 11 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371 16:54 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38297 7 12 km Varnsdorf,,sportovní hala DC 2371 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38308 8 13 km Varnsdorf,,Severní dráha DC 2371 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 15 km Varnsdorf,,jatky DC 2371 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 18 km Dolní Podluží,,škola DC 2366 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 18 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 20 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 24 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 1) CL 2306 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 29 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 30 km Svor,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 35 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 17:23 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 36 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 37 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 38 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 40 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 41 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 43 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 46 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 17:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020