DETAIL spoje: 500400 / 146

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 16 1 km Nový Bor,,Liberecká (stanoviště 1) CL 4001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 5 km Svor,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 6 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 11 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 2) CL 2306 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 15 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 17 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 17 km Dolní Podluží,,škola DC 2366 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 20 km Varnsdorf,,jatky DC 2371 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 24 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38316 5 28 km Varnsdorf,Studánka, DC 2372 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30526 3 33 km Rumburk,,Bytex 01 DC 2381 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30536 2 34 km Rumburk,,žel.st. DC 2381 13:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,