DETAIL spoje: 500400 / 17

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 1 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 3 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 5 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 8 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 11 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 16:11 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 14 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 17 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 21 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 32 23 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 1) CL 2213 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 33 25 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 34 27 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2214 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 31 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 34 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 36 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 38 km Dubá,Bukovec, CL 2221 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 40 km Medonosy,, ME 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 41 km Medonosy,Osinaličky, ME 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 43 km Medonosy,Chudolazy, ME 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 44 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 47 km Tupadly,, ME 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 49 km Želízy,, ME 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 52 km Liběchov,, ME 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 57 km Mělník,Podolí,Nem. ME 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 59 km Mělník,,Aut.st. ME 17:07 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 90 km Praha,,Vychovatelna AB 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 92 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 17:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,