DETAIL spoje: 500400 / 18

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 50 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 49 3 km Praha,,Vychovatelna AB 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 48 34 km Mělník,,aut.st. (stanoviště 5) ME 19:18 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20707 47 35 km Mělník,,Podolí Pivovar ME 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 36 km Mělník,,Podolí nem. ME 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 42 km Liběchov,, ME 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 45 km Želízy,, ME 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 47 km Tupadly,, ME 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 50 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 51 km Medonosy,Chudolazy, ME 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 53 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 54 km Medonosy,, ME 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 56 km Dubá,Bukovec, CL 2221 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 58 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 2) CL 2221 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 59 km Dubá,Deštná, (stanoviště 1) CL 2221 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 63 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 34 67 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2214 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 33 69 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 1) CL 2209 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 32 71 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 2) CL 2213 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 73 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 1) CL 2213 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 77 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 80 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 83 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 20:13 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 86 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 22 88 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 21 89 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 20 91 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 19 92 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 93 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 17 94 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 20:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,