DETAIL spoje: 500400 / 19

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 17 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 1 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 19 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 20 3 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 21 5 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 22 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 23 8 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 25 11 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 18:33 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 26 14 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 27 17 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 28 21 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 31 23 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 1) CL 2213 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 32 25 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 33 27 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2214 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 34 31 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 35 34 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 36 36 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 37 38 km Dubá,Bukovec, CL 2221 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 38 40 km Medonosy,, ME 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 39 41 km Medonosy,Osinaličky, ME 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 40 43 km Medonosy,Chudolazy, ME 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 41 44 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 47 km Tupadly,, ME 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 49 km Želízy,, ME 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 52 km Liběchov,, ME 19:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 45 57 km Mělník,,Podolí nem. ME 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20707 46 58 km Mělník,,Podolí Pivovar ME 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 59 km Mělník,,aut.st. (stanoviště 6) ME 19:29 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 90 km Praha,,Vychovatelna AB 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 92 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 20:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020