DETAIL spoje: 500400 / 21

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 0 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38297 7 1 km Varnsdorf,,sportovní hala DC 2371  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38308 8 2 km Varnsdorf,,Severní dráha DC 2371  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 4 km Varnsdorf,,jatky DC 2371  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 7 km Dolní Podluží,,škola DC 2366  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 7 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 9 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 13 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 1) CL 2306  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 18 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 19 km Svor,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 24 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 25 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 26 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 27 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 29 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 30 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 32 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 35 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001  8:41  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 38 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 41 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 45 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 30 49 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2207  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 31 53 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 64 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 67 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 69 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 71 km Dubá,Bukovec, CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 73 km Medonosy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 74 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 76 km Medonosy,Chudolazy, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 77 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 80 km Tupadly,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 82 km Želízy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 85 km Liběchov,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 90 km Mělník,Podolí,Nem. ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 92 km Mělník,,Aut.st. ME  9:47  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 123 km Praha,,Vychovatelna AB 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 125 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 10:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,