DETAIL spoje: 500400 / 22

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 3 km Praha,,Vychovatelna AB 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 34 km Mělník,,Aut.st. ME 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 35 km Mělník,Podolí,Nem. ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 41 km Liběchov,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 44 km Želízy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 46 km Tupadly,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 49 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 50 km Medonosy,Chudolazy, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 52 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 53 km Medonosy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 55 km Dubá,Bukovec, CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 57 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 2) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 58 km Dubá,Deštná, (stanoviště 1) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 62 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 31 73 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 30 77 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2207 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 81 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 1) CL 2213 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 85 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 88 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 91 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 13:03 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 94 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 96 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 97 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 99 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 100 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 101 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 102 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 16 103 km Nový Bor,,Liberecká (stanoviště 1) CL 4001 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 107 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 108 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 113 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 2) CL 2306 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 117 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 119 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 119 km Dolní Podluží,,škola DC 2366 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 122 km Varnsdorf,,jatky DC 2371 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38308 8 124 km Varnsdorf,,Severní dráha DC 2371 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38297 7 125 km Varnsdorf,,sportovní hala DC 2371 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 126 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371 13:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,