DETAIL spoje: 500400 / 23

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30536 2 0 km Rumburk,,žel.st. DC 2381 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30526 3 1 km Rumburk,,Bytex 01 DC 2381 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30530 4 2 km Rumburk,,Krásnolipská DC 2381 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38316 5 7 km Varnsdorf,Studánka, DC 2372 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 11 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38297 7 12 km Varnsdorf,,sportovní hala DC 2371 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38308 8 13 km Varnsdorf,,Severní dráha DC 2371 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 15 km Varnsdorf,,jatky DC 2371 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 18 km Dolní Podluží,,škola DC 2366 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 18 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 20 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 24 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 1) CL 2306 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 29 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 30 km Svor,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 35 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 36 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 37 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 38 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 40 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 41 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 43 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 46 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 13:11 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 49 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 52 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 56 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 30 60 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2207 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 31 64 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 75 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 78 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 80 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 82 km Dubá,Bukovec, CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 84 km Medonosy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 85 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 87 km Medonosy,Chudolazy, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 88 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 91 km Tupadly,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 93 km Želízy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 96 km Liběchov,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 101 km Mělník,Podolí,Nem. ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 103 km Mělník,,Aut.st. ME 14:17 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 134 km Praha,,Vychovatelna AB 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 136 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 15:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,