DETAIL spoje: 500400 / 25

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 0 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38297 7 1 km Varnsdorf,,sportovní hala DC 2371 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38308 8 2 km Varnsdorf,,Severní dráha DC 2371 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 4 km Varnsdorf,,jatky DC 2371 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 7 km Dolní Podluží,,škola DC 2366 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 7 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 9 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 13 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 1) CL 2306 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 18 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 19 km Svor,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 24 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 25 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 26 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 27 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 29 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 30 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 32 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 35 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 15:31 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 38 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 41 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 45 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 32 47 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 1) CL 2213 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 33 49 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 34 51 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2214 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 55 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 58 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 60 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 62 km Dubá,Bukovec, CL 2221 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 64 km Medonosy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 65 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 67 km Medonosy,Chudolazy, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 68 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 71 km Tupadly,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 73 km Želízy,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 76 km Liběchov,, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 81 km Mělník,Podolí,Nem. ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 83 km Mělník,,Aut.st. ME 16:27 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 114 km Praha,,Vychovatelna AB 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 116 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 17:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,