DETAIL spoje: 500400 / 52

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 25 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 3 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 5 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 6 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 8 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 9 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 10 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 11 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 10:23 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 16 12 km Nový Bor,,Liberecká (stanoviště 1) CL 4001 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 15 16 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 17 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 22 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 2) CL 2306 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 26 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 28 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 28 km Dolní Podluží,,škola DC 2366 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 31 km Varnsdorf,,jatky DC 2371 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 35 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38316 5 39 km Varnsdorf,Studánka, DC 2372 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30526 3 44 km Rumburk,,Bytex 01 DC 2381 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30536 2 45 km Rumburk,,žel.st. DC 2381 11:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020