DETAIL spoje: 500400 / 7

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 17 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 1 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 19 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 20 3 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 21 5 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 22 6 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 23 8 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 25 11 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001  7:41  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 26 14 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 27 17 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 28 21 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 31 23 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 1) CL 2213  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 32 25 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 33 27 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2214  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 34 31 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 35 34 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 36 36 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 37 38 km Dubá,Bukovec, CL 2221  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 38 40 km Medonosy,, ME  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 39 41 km Medonosy,Osinaličky, ME  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 40 43 km Medonosy,Chudolazy, ME  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 41 44 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 47 km Tupadly,, ME  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 49 km Želízy,, ME  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 52 km Liběchov,, ME  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 45 57 km Mělník,,Podolí nem. ME  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20707 46 58 km Mělník,,Podolí Pivovar ME  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 59 km Mělník,,aut.st. (stanoviště 6) ME  8:37  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 90 km Praha,,Vychovatelna AB  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 92 km Praha,,Nádraží Holešovice AB  9:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,