DETAIL spoje: 500400 / 8

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 3 km Praha,,Vychovatelna AB 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 34 km Mělník,,aut.st. (stanoviště 5) ME 11:18 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20707 46 35 km Mělník,,Podolí Pivovar ME 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 45 36 km Mělník,,Podolí nem. ME 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 44 42 km Liběchov,, ME 11:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 43 45 km Želízy,, ME 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 42 47 km Tupadly,, ME 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 41 50 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 40 51 km Medonosy,Chudolazy, ME 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 39 53 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 38 54 km Medonosy,, ME 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 37 56 km Dubá,Bukovec, CL 2221 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 36 58 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 2) CL 2221 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 35 59 km Dubá,Deštná, (stanoviště 1) CL 2221 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 34 63 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 30 74 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 2) CL 2201 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 29 78 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2207 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 28 82 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 1) CL 2213 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 27 86 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 26 89 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 25 92 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 12:26 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 23 95 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 22 97 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 21 98 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 20 100 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 19 101 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 102 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 17 103 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 12:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,