DETAIL spoje: 500400 / 8

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27878 49 0 km Praha,,Nádraží Holešovice (stanoviště 3) AB 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 48 3 km Praha,,Vychovatelna AB 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 47 34 km Mělník,,Aut.st. ME 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 35 km Mělník,Podolí,Nem. ME 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 41 km Liběchov,, ME 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 44 km Želízy,, ME 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 46 km Tupadly,, ME 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 49 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 50 km Medonosy,Chudolazy, ME 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 52 km Medonosy,Osinaličky, ME | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 53 km Medonosy,, ME 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 55 km Dubá,Bukovec, CL 2221 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 57 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 2) CL 2221 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 58 km Dubá,Deštná, (stanoviště 1) CL 2221 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 62 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 34 66 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2214 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 33 68 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 1) CL 2209 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 32 70 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 2) CL 2213 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 72 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 1) CL 2213 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 76 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 79 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 82 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001 12:08 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 85 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 1) CL 2001 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 23 87 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 2) CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 22 88 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 21 90 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 2) CL 4007 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 20 91 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 2) CL 4001 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 19 92 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 2) CL 4001 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 18 93 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 12:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,